Türkiye - Süper Lig İkinci Yarı Puan Durumu

İkinci Yarı Puan Durumu - Toplam

Toplam
-TakımOGBMAYAVP
1. Fenerbahçe342010448171670
2. Galatasaray341814245141368
3. Beşiktaş351510102826555
4. Samsunspor341413724171055
5. Trabzonspor34131293627951
6. Kasımpaşa35111593429348
7. Alanyaspor361211132833-447
8. Hatayspor34101682930746
9. Çaykur Rizespor351210132730846
10. MKE Ankaragücü351113112519646
11. Başakşehir FK33101582214845
12. Adana Demirspor35916102930243
13. Fatih Karagümrük351110142430743
14. Gaziantep FK34119142532042
15. Sivasspor35817102124141
16. Kayserispor33813121928337
17. Pendikspor35107182443-537
18. Antalyaspor35716121925-137
19. Konyaspor33810151729-434
20. İstanbulspor3447231441-1419


İkinci Yarı Puan Durumu - İçeride

İçeride
-TakımOGBMAYAVP
1. Fenerbahçe17105227111635
2. Samsunspor1710521551035
3. Galatasaray179712181334
4. Beşiktaş1810351611533
5. Çaykur Rizespor18963157833
6. Trabzonspor179442112931
7. Hatayspor178722215731
8. Fatih Karagümrük179261710729
9. Başakşehir FK17782135829
10. MKE Ankaragücü19775137628
11. Kayserispor17683129326
12. Gaziantep FK176561414023
13. Kasımpaşa175841815323
14. Sivasspor17575109122
15. Adana Demirspor1741031614222
16. Pendikspor176291419-520
17. Antalyaspor18311489-120
18. Alanyaspor174761519-419
19. Konyaspor164481014-416
20. İstanbulspor171610721-149


İkinci Yarı Puan Durumu - Dışarıda

Dışarıda
-TakımOGBMAYAVP
1. Fenerbahçe171052216035
2. Galatasaray17971246034
3. Alanyaspor198471314028
4. Kasımpaşa186751614025
5. Beşiktaş175751215022
6. Adana Demirspor185671316021
7. Samsunspor17485912020
8. Trabzonspor174851515020
9. Sivasspor1831051115019
10. Gaziantep FK175481118019
11. MKE Ankaragücü164661212018
12. Konyaspor17467715018
13. Antalyaspor174581116017
14. Pendikspor184591024017
15. Başakşehir FK1637699016
16. Hatayspor17296715015
17. Fatih Karagümrük18288720014
18. Çaykur Rizespor1734101223013
19. Kayserispor16259719011
20. İstanbulspor173113720010