Türkiye - Süper Lig İlk Gol Dakika Aralığı

İlk Gol Dakika Aralığı - Toplam

Toplam
-TakımYok0-1516-3031-4546-6061-7576-90+
1. Galatasaray21087430
2. Fenerbahçe21386212
3. Trabzonspor11393512
4. Kasımpaşa410125220
5. Beşiktaş211115231
6. Alanyaspor31075434
7. Sivasspor313102313
8. Çaykur Rizespor41086322
9. Başakşehir FK31265502
10. Antalyaspor410610311
11. Adana Demirspor48144500
12. Gaziantep FK01744342
13. MKE Ankaragücü31096520
14. Kayserispor4766334
15. Konyaspor2668731
16. Samsunspor21463423
17. Hatayspor5987230
18. Pendikspor21365333
19. Fatih Karagümrük25515314
20. İstanbulspor2976226


İlk Gol Dakika Aralığı - İçeride

İçeride
-TakımYok0-1516-3031-4546-6061-7576-90+
1. Galatasaray0474110
2. Fenerbahçe1852100
3. Çaykur Rizespor3432222
4. Antalyaspor4435200
5. Trabzonspor0840401
6. Beşiktaş1742220
7. Başakşehir FK1723202
8. Adana Demirspor2561300
9. Samsunspor2723111
10. Kasımpaşa1672010
11. Alanyaspor1343222
12. MKE Ankaragücü3642310
13. Sivasspor1641203
14. Hatayspor1445120
15. Fatih Karagümrük21210101
16. Gaziantep FK0722222
17. Kayserispor3344021
18. Pendikspor0732122
19. Konyaspor0425320
20. İstanbulspor1461203


İlk Gol Dakika Aralığı - Dışarıda

Dışarıda
-TakımYok0-1516-3031-4546-6061-7576-90+
1. Fenerbahçe1534112
2. Galatasaray2613320
3. Trabzonspor1553111
4. Kasımpaşa3453210
5. Sivasspor2761110
6. Alanyaspor2732212
7. Başakşehir FK2542300
8. Beşiktaş1473011
9. Konyaspor2243411
10. Gaziantep FK01022120
11. Kayserispor1422313
12. Pendikspor2633211
13. Antalyaspor0635111
14. Hatayspor4542110
15. MKE Ankaragücü0454210
16. Çaykur Rizespor1654100
17. Adana Demirspor2383200
18. Fatih Karagümrük0435213
19. İstanbulspor1515023
20. Samsunspor0740312