Türkiye - Süper Lig İlk Yarı Puan Durumu

İlk Yarı Puan Durumu - Toplam

Toplam
-TakımOGBMAYAVP
1. Galatasaray34201313781973
2. Fenerbahçe341810637131164
3. Trabzonspor34141282317154
4. Alanyaspor361216823151052
5. Konyaspor33101761912447
6. Beşiktaş351113111719346
7. Gaziantep FK341113102322-146
8. Sivasspor3591882222245
9. Çaykur Rizespor351015102119945
10. Antalyaspor351112122221645
11. Adana Demirspor351111132023544
12. Fatih Karagümrük351013121618343
13. Kasımpaşa35915112528042
14. Başakşehir FK3381691823140
15. Hatayspor34814121319-538
16. Kayserispor3361981517-237
17. MKE Ankaragücü35618111625-336
18. Pendikspor35616131627-434
19. İstanbulspor34614141127-732
20. Samsunspor34413171029-425


İlk Yarı Puan Durumu - İçeride

İçeride
-TakımOGBMAYAVP
1. Galatasaray1713312451942
2. Çaykur Rizespor187110134932
3. Alanyaspor178721551031
4. Fenerbahçe179441981131
5. Antalyaspor18864137630
6. Fatih Karagümrük17854107329
7. Adana Demirspor17854138529
8. Beşiktaş18693118327
9. Trabzonspor176741110125
10. Kasımpaşa176651414024
11. MKE Ankaragücü194114811-323
12. Sivasspor174112119223
13. Konyaspor16655106423
14. Başakşehir FK175841110123
15. Gaziantep FK1757578-122
16. Kayserispor17395810-218
17. Pendikspor17386812-417
18. İstanbulspor17386714-717
19. Hatayspor17377611-516
20. Samsunspor17377711-416


İlk Yarı Puan Durumu - Dışarıda

Dışarıda
-TakımOGBMAYAVP
1. Fenerbahçe17962185033
2. Galatasaray177100133031
3. Trabzonspor17854127029
4. Gaziantep FK176651614024
5. Konyaspor17412196024
6. Hatayspor1757578022
7. Sivasspor185761113022
8. Alanyaspor19496810021
9. Kayserispor16310377019
10. Beşiktaş17548611019
11. Kasımpaşa183961114018
12. Pendikspor18387815017
13. Başakşehir FK16385713017
14. İstanbulspor17368413015
15. Antalyaspor17368914015
16. Adana Demirspor18369715015
17. Fatih Karagümrük18288611014
18. MKE Ankaragücü16277814013
19. Çaykur Rizespor173410815013
20. Samsunspor17161031809