Türkiye - Süper Lig Korner İstatistiği

Korner İstatistiği - Toplam

  Toplam
-TakımOPKullandığıK.OrtRakipR.Ort
1. Galatasaray34951063.12511.5
2. Fenerbahçe3489952.79431.26
3. Samsunspor3437922.71591.74
4. Kasımpaşa3553902.57822.34
5. Beşiktaş3550872.49581.66
6. Antalyaspor3545812.31832.37
7. Adana Demirspor3540802.29792.26
8. Alanyaspor3650792.19862.39
9. Hatayspor3436782.29822.41
10. Konyaspor3337762.3672.03
11. Fatih Karagümrük3533752.14541.54
12. Kayserispor3338712.15852.58
13. Pendikspor3534702802.29
14. Gaziantep FK3439661.94862.53
15. Çaykur Rizespor3550611.74822.34
16. Başakşehir FK3349611.85882.67
17. Sivasspor3550601.71892.54
18. Trabzonspor3458581.71822.41
19. MKE Ankaragücü3539551.57611.74
20. İstanbulspor3418541.59982.88


Korner İstatistiği - İçeride

  İçeride
-TakımOPKullandığıK.OrtRakipR.Ort
1. Galatasaray1751553.24261.53
2. Samsunspor1729543.18301.76
3. Fenerbahçe1742543.18231.35
4. Kayserispor1722502.94422.47
5. Kasımpaşa1728472.76442.59
6. Beşiktaş1831472.61301.67
7. Alanyaspor1727442.59331.94
8. Antalyaspor1832412.28492.72
9. Konyaspor1619402.5352.19
10. Hatayspor1724382.24261.53
11. Trabzonspor1731382.24311.82
12. Fatih Karagümrük1724372.18281.65
13. Gaziantep FK1723372.18362.12
14. Çaykur Rizespor1838362432.39
15. Adana Demirspor1730352.06362.12
16. Sivasspor1725352.06352.06
17. Pendikspor1721321.88301.76
18. MKE Ankaragücü1927271.42331.74
19. Başakşehir FK1730261.53342
20. İstanbulspor179261.53523.06


Korner İstatistiği - Dışarıda

  Dışarıda
-TakımOPKullandığıK.OrtRakipR.Ort
1. Galatasaray1744513251.47
2. Adana Demirspor1810452.5432.39
3. Kasımpaşa1825432.39382.11
4. Fenerbahçe1747412.41201.18
5. Beşiktaş1719402.35281.65
6. Hatayspor1712402.35563.29
7. Antalyaspor1713402.35342
8. Pendikspor1813382.11502.78
9. Fatih Karagümrük189382.11261.44
10. Samsunspor178382.24291.71
11. Konyaspor1718362.12321.88
12. Başakşehir FK1619352.19543.38
13. Alanyaspor1923351.84532.79
14. Gaziantep FK1716291.71502.94
15. İstanbulspor179281.65462.71
16. MKE Ankaragücü1612281.75281.75
17. Sivasspor1825251.39543
18. Çaykur Rizespor1712251.47392.29
19. Kayserispor1616211.31432.69
20. Trabzonspor1727201.18513