Türkiye - Süper Lig Toplam Gol Aralığı

Toplam Gol Aralığı - Toplam

Toplam
-TakımOP0-12-34-56+
1. Galatasaray349571764
2. Fenerbahçe3489612124
3. Trabzonspor3458101185
4. Kasımpaşa3553613106
5. Beşiktaş355062171
6. Alanyaspor365081693
7. Sivasspor35501211111
8. Çaykur Rizespor35501111112
9. Başakşehir FK3349121371
10. Antalyaspor354582061
11. Adana Demirspor354091475
12. Gaziantep FK343941893
13. MKE Ankaragücü353972161
14. Kayserispor333882032
15. Konyaspor333762160
16. Samsunspor343772322
17. Hatayspor343681844
18. Pendikspor3534418103
19. Fatih Karagümrük353382061
20. İstanbulspor341871863


Toplam Gol Aralığı - İçeride

İçeride
-TakımOP0-12-34-56+
1. Galatasaray17512942
2. Fenerbahçe17421772
3. Çaykur Rizespor18389441
4. Antalyaspor183251120
5. Trabzonspor17315633
6. Beşiktaş183131050
7. Başakşehir FK17307631
8. Adana Demirspor17305642
9. Samsunspor172931301
10. Kasımpaşa17282744
11. Alanyaspor17273743
12. MKE Ankaragücü192751130
13. Sivasspor17258441
14. Hatayspor172411132
15. Fatih Karagümrük172431040
16. Gaziantep FK17233950
17. Kayserispor17225831
18. Pendikspor17212951
19. Konyaspor161921130
20. İstanbulspor1793932


Toplam Gol Aralığı - Dışarıda

Dışarıda
-TakımOP0-12-34-56+
1. Fenerbahçe17475552
2. Galatasaray17445822
3. Trabzonspor17275552
4. Kasımpaşa18254662
5. Sivasspor18254770
6. Alanyaspor19235950
7. Başakşehir FK16195740
8. Beşiktaş171931121
9. Konyaspor171841030
10. Gaziantep FK17161943
11. Kayserispor161631201
12. Pendikspor18132952
13. Antalyaspor17133941
14. Hatayspor17127712
15. MKE Ankaragücü161221031
16. Çaykur Rizespor17122771
17. Adana Demirspor18104833
18. Fatih Karagümrük18951021
19. İstanbulspor1794931
20. Samsunspor17841021